Предмет: Химия,
автор: arinaunas
У якій речовині: КОН чи Ва(ОН)2 масова частка Оксигену найбільша. Відповідь поясніть.
СРОООЧНО!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Mr(КОН) = 39 + 16 + 1 = 56 г/моль
w(О) = n * Ar(О)/ Ar(КОН) * 100% = 16/56 * 100% = 28,57 %
Mr(Ва(ОН)2)= 137 + 2 * (16 + 1) = 171 г/моль
w(О) = n * Ar(О)/ Ar(Ва(ОН)2) * 100% = 2*16/171 * 100% = 18,71%
Масова частка оксигену в КОН більша ніж у Ва(ОН)2
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: hufituyafava
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: karinasajdullaeva8
Предмет: Математика,
автор: getmanmakar7
Предмет: География,
автор: tetanakarpova290119
Предмет: Алгебра,
автор: balashova0472