Предмет: Физика,
автор: Аноним
Допоможіть будь ласка з розв'язком даю 100 балів!!!!!
83. Визначте силу струму, при якій відбувався електроліз у розчині хлорвої міді, якщо за 20 хв на катоді виділилося 4 г мiдi
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ: 10А
Объяснение:
Дано:
t=20мин=1200с
m=4г=0,004кг
k=0,329*10⁻⁶кг/Кл
--------------------------
I-?
m=k*I*t
I=m/kt
I=0,004/(0,0329*10⁻⁶*1200)=10A
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Lizkaaq
Предмет: Право,
автор: denisdrozdenko2009
Предмет: Английский язык,
автор: Lizkaaq
Предмет: Русский язык,
автор: 1020304005
Предмет: История,
автор: maksnemch2