Предмет: Химия, автор: fakinzar

Розрахуйте масу солі, яку потрібно взяти для приготування 480 г розчину з масовою часткою солі 8 %
Яка маса цукру у розчині масою 900 г з масовою часткою цукру 30%.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) - 480г

w(солі) - 8%

Знайти: m(солі) - ?

m(солі) =( m(р-ну) * w(солі)) : 100% = 480 * 8% : 100% = 38,4 г

Дано:

m(р-ну) - 900г

w(цукру) - 30%

Знайти: m(цукру) - ?

m(цукру) =( m(р-ну) * w(цукру)) : 100% = 900 * 30% : 100% = 270 г

Похожие вопросы