Предмет: Химия,
автор: desiatkolilia
дано:
m р-ну =250г
W(K2SO4) =2%
знайти:
m(K2SO4)
m(H2O)
сроооооочно
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
m(pозчину)=m(K2SO4)+m(H2O)
m(K2SO4)=m(pозчину)×W(K2SO4)=250×0.02=5г
m(H2O)=m(pозчину) - m(K2SO4)=250-5=245г
Похожие вопросы
Предмет: МХК,
автор: lehaudalov55z
Предмет: Українська мова,
автор: 87654322vadim726
Предмет: Математика,
автор: hualik9
Предмет: Математика,
автор: kkiirra2009