Предмет: Физика, автор: maks191962

Радіус траєкторії по якій обертається тіло r=0,4м, а його лінійна швидкість

vл= 4 м/с.З якою кутовою швидкістю рухається тіло?

Ответы

Автор ответа: ninjazhanibek
1

ω=v/R=4 м/с÷0,4 м= 10 рад/с


maks191962: допоможи ще з двома задачами
maks191962: там з верху ще дві задачі
Похожие вопросы