Предмет: Физика, автор: alinasa700

Колона легкоатлетiв довжиною 400 м рухається зі швидкістю. Тренер їздить уздовж колони на велосипеді зі швидкістю 20 км/год. Визнач, скільки часу знадобиться год тренеру, щоб проїхати від хвоста колони до голови та повернутися назад.​


alinasa700: нет

Ответы

Автор ответа: kalinkaa1501
68

Ответ:

Объяснение:

S=0,4 км, Vкол=4 км/год, Vтр=20 км/год

1) тренер рухається в зворотньому напрямку

V=20-4=16 км/год

t=0,4/16=1/40 год=1,5 хв

2)  тренер рухається в напрямку колони

V=4+20=24 км/год

t=0.4/24=1/60 год=1 хв

3) t=1+1.5=2.5 хв


Sophimxl: святой человек
arinkaluibarska: Спасибо большое
banjsje: А что означает / ?
agjnbcgmmnb: теж саме питання
maksssavranskij23: поделить
lenusiatr: Это дробь
Похожие вопросы