Предмет: Физика, автор: haqcursed

Прямолінійний провідник масою 2кг і силою струму 4А помістили в однорідне магнітне поле з індукцією 20 Tл перпендикулярно до ліній індукції. Визначте довжину провідника, якщо сила тяжіння врівноважується силою Ампера Відповідь округліть до десятих​

Ответы

Автор ответа: mathkot
0

Ответ:

Длинна проводника приблизительно 0,3 м

Объяснение:

Дано:

m = 2 кг

I = 4 А

B = 20 Tл

g = 10 м/c²

\alpha = 90°

F_{A} = F_{T}

Найти:

l \ - \ ?

---------------------------------------

Решение:

Сила Ампера:

F_{A} = BIl \sin \alpha

Сила тяжести:

F_{T} = mg

---------------------

\overrightarrow{F_{A}} + \overrightarrow{F_{T}} = 0

OY: F_{A} - F_{T} = 0

F_{A} = F_{T}

BIl \sin \alpha = mg \Longrightarrow \boldsymbol{ \boxed{ l  = \dfrac{mg}{BI \sin \alpha} }}

Расчеты:

\boldsymbol l = (2 кг · 10 м/c²) / (20 Tл · 4 А · sin 90°) = 0,25 м \boldsymbol \approx 0,3 м

Ответ: l \approx 0,3 м.

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: nastyadovgalyuk305
Предмет: Математика, автор: fedorenkoshura201319