Предмет: Физика, автор: Hghgjg

В однорідном магнітном полі, індукція якого 0,1 Тл, знаходиться плоский виток

площею 10^-3 м^2 . Виток розташований перпендикулярно до силових ліній.

Опір витка 1 Ом. Який заряд протече по витку, якщо поле зникне?

Очень срочно!!!


mathkot: Какая площадь витка?
Hghgjg: 10^-3 м^2

Ответы

Автор ответа: mathkot
1

Ответ:

По витку протечет заряд 10⁻⁴ Кл

Объяснение:

Дано:

\Delta B = 0,1 Тл

S = 10⁻³ м²

R = 1 Ом

Найти:

q \ - \ ?

---------------------------------

Решение:

Изменение магнитного потока:

\Delta \Phi = \Delta B S

ЭДС:

\xi = \bigg | \dfrac{\Delta \Phi}{\Delta t} \bigg|

По закону Ома для участка цепи:

I = \dfrac{\xi}{R} \Longrightarrow \xi = IR

Сила тока:

I = \dfrac{q}{\Delta t}

----------------

\xi = \bigg | \dfrac{\Delta \Phi}{\Delta t} \bigg|

IR = \dfrac{|\Delta B S|}{\Delta t}

IR = \dfrac{|\Delta B S|}{\Delta t}

\dfrac{Rq}{\Delta t} = \dfrac{|\Delta B S|}{\Delta t} \Longrightarrow \boldsymbol { \boxed{ q = \frac{|\Delta B S|}{R}  }}

Расчеты:

\boldsymbol q = (0,1 Тл · 10⁻³ м²) / 1 Ом = 10⁻⁴ Кл

Ответ: q = 10⁻⁴ Кл.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: varkaplo
Предмет: Физика, автор: duhwwwsz
Предмет: Українська мова, автор: marinkaklikun