Предмет: Математика, автор: chornaanastasia

Алладін купив для мавпочки Абу 6 кг бананів і 8 кг орініків, заплативши за все 136,4 драхми. Скільки коштує 1 кг фініків, якщо 1 кг бананів коштує 10,2 драхми?

Ответы

Автор ответа: topdenis47
1

Ответ:

Р: 6×10,2=61,2

136,4-61,2=75,2

75,2:8=9,4

Ответ :1кг финикоф стоит 9,4 драхмы

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: Keup