Предмет: Математика,
автор: chornaanastasia
Алладін купив для мавпочки Абу 6 кг бананів і 8 кг орініків, заплативши за все 136,4 драхми. Скільки коштує 1 кг фініків, якщо 1 кг бананів коштує 10,2 драхми?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Р: 6×10,2=61,2
136,4-61,2=75,2
75,2:8=9,4
Ответ :1кг финикоф стоит 9,4 драхмы
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: sjdjdjdjdjdjdhdhb
Предмет: Химия,
автор: nastabarabosa13
Предмет: История,
автор: hinatakun200812
Предмет: Русский язык,
автор: zulfiyaqurbonova93
Предмет: Информатика,
автор: Keup