Предмет: Физика,
автор: albinaalbina143
Відстань між двома містами дорівнює 120 км. З кожного міста до іншого виїхали одночасно два велосипедиста назустріч один одному. На якій відстані від першого міста вони зустрінуться, якщо швидкість першого велосипедиста дорівнює 18 км/год, а другого - 10 м/с?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
скорость велосипедиста 18 км/час
второго 10 м/с = 10*3,6 = 36 км/час
скорость встречная = 36+18 =54 км/час
S= 120 км
V = S/t
t = S/V
t = 120/54 = 2.22 часа после выезда -время встречи
первый велосипедист проедет от первого города 2,22*18 = 39,96 км
второй будет также на расстоянии 39,96, так как это место встречи.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: k32716644
Предмет: Алгебра,
автор: bubnoviyTUZ
Предмет: Физика,
автор: karinakarina383
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: minxanovilya