Предмет: Физика, автор: mmonastyrnaa

БУДЬ Ласка!!!!
два паралельні провідники містяться у магнітному полі. сила струму в першому провіднику довжина якого 50 м, =0,76А. яка сила струму в другому провіднику завдовжки 40 см, якщо сила Ампера, що діє збоку магнітного поля на ті провідники є однаковою?​​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 0,95А

Объяснение:

Дано:

l1=50м

I1=0,76А

l2=40м

F1=F2

------------

I2-?

F=I*B*l*sinα

I1*B*l1*sinα=I2*B*l2*sinα

I1*l1=I2*l2

I2=I1*l1/l2=0,76*50/40=0,95А

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: belikkate3