Предмет: Физика,
автор: tomilenkomary
3. На горизонтальних рейках, знаходяться у вертикальному однорідному МП, лежить алюмініевий брусок об'ємом 200см² t ^ 3 Вiдстань між рейками 25 см, коефіціент тертя між бруском і рейками 0,2. Щоб брусок зрушився з місця, по ньому необхідно пропустити струм. Яка сила струму необхідна для руху провідника, якщо iндукцiя МПІ 2 Тл?
ДАЮ 100 БАЛОВ СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 2,16А
Объяснение:
Дано:
V=200см³
l=25cм
μ=0,2
В=2Тл
ρ=2,7г/см³
g=10Н/кг
α=90°
------------
I-?
F=Fтр
Fтр=μgm
m=ρ*V=2,7*200=540г=0,54кг
Fтр=0,2*10*0,54=1,08Н
F=I*B*l*sinα
I=F/(B*l*sinα)=1,08/(2*0,25*1)=2,16А
Похожие вопросы