Предмет: Физика, автор: zhenia86

Знайдіть кут між напрямом струму в провіднику і напрямом
вектора індукції магнітного поля, якщо на провідник довжиною 40 см з боку магнітного поля діє сила 2 мН. Сила струму в провіднику 2 А, індукція магнітного поля 5 мТл.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 30°

Объяснение:

Дано:

l=40см=0,4м

F=2мН=0,002Н

I=2A

В=5мТл=0,005Тл

---------------

α-?

F=I*B*l*sinα

sinα=F/(I*B*l)=0,002/(2*0,005*0,4)=0,5

α=arcsin0,5=30°

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: mast2494
Предмет: Алгебра, автор: rafikovruslan40