Предмет: Физика,
автор: kostya546shalar56
4. (5 бал) у горизонтальному провіднику завдовжки 20 см і масою 2 г тече струм силою 5 А. Знайдіть модуль i напрям магнітної індукції вертикального однорідного поля, у якому перебуває провідник, якщо сила Ампера. Яка діє на провідник, напрямлена протилежно силі тяжіння і вдвічі менша за неї. Вважайте g=10 =10 н/кг.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 0,01Тл
Объяснение:
Дано:
l=20см=0,2м
m=2г=0,002кг
I=5А
g=10Н/кг
α=90°
---------------
B-?
F=mg/2=0,002*10/2=0,01Н и направлена вверх противоположно силе тяжести
F=IBlsinα
B=F/(I*l*sinα)=0,01/(5*0,2*1)=0,01Тл
kostya546shalar56:
ответ не правильный я уже сам сделал ответ получился 8 000 000 Тл
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: svetabaun2007
Предмет: Геометрия,
автор: komlechek2000
Предмет: Английский язык,
автор: alguzze4nko
Предмет: История,
автор: KAWIT
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: narkot3