Предмет: Музыка, автор: Аноним

Поясни музичні особливості колис- кових пісень. Самостійне дослідження, медіапошук Дослiди, які українські пісні набули Популярності у світі. Фантазую, експериментую, дію Мистецький проект

3 Питання якщо допоможите дам 20 балів ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: voloskoanina201
0

Ответ:

календарно-обрядові пісні-- відображали кожен цикл хліборобської праці в різні пори року. Усі календарно-обрядові пісні відзначаються ліризмом.

Залишки первісної обрядовості згодом були змішані з християнськими обрядами й пов'язані з церковно-календарними датами християнських свят.

До календарно-обрядових пісень належать:

- колядки, щедрівки (зимовий різдвяний цикл);

- веснянки, гаївки, або гагілки (весняний цикл);

- русальні (пов'язані зі святковим циклом колосіння збіжжя та розквіту природи наприкінці весни);

- купальські (переджниварський цикл середини літа);

- жниварські і стодольні (збирання врожаю в кінці літа).

Родинно-обрядові пісні — найдавніші за походженням, пройшли багатовіковий розвиток і побутують у народі до наших днів. Родинно-обрядові пісні супроводжують людину все життя — від народження й до смерті.

весільні;

колискові;

плачі й голосіння

2--невидно фото.

3--Колиско́ва, також колиса́нка — жанр народної родинної лірики, специфічний зміст і форма якої функціонально зумовлені присиплянням дитини в колисці. Визначальний у колисковій пісні не змістовий, а звуковий (ритмо-мелодійний) компонент.

Особливості:специфічний зміст і форма якої функціонально зумовлені присиплянням дитини в колисці. Визначальний у колисковій пісні не змістовий, а звуковий (ритмо-мелодійний) компонент.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним