Предмет: Физика,
автор: EshkereshkaShk
Автобус перші 60 км проїхав за 0,5 год, наступні 100 км за 40 хв, а останні 30 км за 15 хв. Знайдіть середню шляхову швидкість автобуса
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
120км/год.
Пояснення:
60*2=120км/год.
15*4=1год
30*4=120км/
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: anastasiakornylyuk
Предмет: Геометрия,
автор: arishka522
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: jswono
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Anyutalol