Предмет: Физика, автор: ryslana912

Тіло рухається прямолінійно рівносповільнено з початковою швидкістю 12 м/с і прискоренням 2 м/с^2. Визначте координату тіла через 3 с після початку руху.

Ответы

Автор ответа: SpаmeR
2

Ответ:

S = 45м

Объяснение:

Дано:

v₀ = 12 м/с

а = 2 м/с²

t = 3с

Найти:

S - ?

Решение:

S=  v_{0} t + \frac{at^{2} }{2}

S = 12 \cdot 3 + \frac{2 \cdot 3^{2} }{2} = 36 + 9 = 45 \ m

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: OTBETbI