Предмет: Физика,
автор: lololog911
Електрична піч потужністю 5 кВт при напрузі 220 В підключена до генератора з внутрішнім опором 0,22 Ом. Визначити е.р.с джерела енергії та його коефіцієнт корисної дії.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
224,73 В 98%
Объяснение:
P=5*10³ Вт U=220 B r=0.22 Ом E=? η=?
===
I=P/U=5*10³/220=22.7 A
R=U²/P=220²/(5*10³)=9.68 Ом
E=I*(R+r)=22.7*(9.68+0.22)=224.73 B
η=U/E=220/224.73=0.98 (98%)
===============================
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: kaa24062010
Предмет: Английский язык,
автор: xmiplay82
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: alisabtslove