Предмет: Химия,
автор: sandulakii
2. Невідома речовина складається із атомів Fe та О. Масова частка Оксигену складає 27,59 %. Встановіть формулу даної речовини
Ответы
Автор ответа:
0
w(Fe)=100%-w(O)=100%-27,6%=72,4%
N(Fe)=72,4/56=1,3
N(O)=27,6/16=1,725
1,3:1,725=1:1,33 домножим это значение на 3
3:4
Fe3O4
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: karmelita363
Предмет: Алгебра,
автор: siouxx
Предмет: Химия,
автор: chkxhoxhoo
Предмет: Геометрия,
автор: gorbatkogladiator