Предмет: Физика, автор: 1mazurnazar

Визнач кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 26,4 кг від 23 ℃ до109 ℃: (питома теплоємність алюмінію с=920Дж/(кг∙℃)). Відповідь заокругли до цілих.

Ответы

Автор ответа: kakoyto4el123
0

Ответ:

2088768 Дж

Объяснение:

Дано:

Q = m*c*(t2-t1)
m – 26,4 кг

с – 920Дж

     ----------

      кг℃

T1  - 23 ℃
T2  - 109 ℃
Знайти: Q
Розвязання:
Q = 26,4  * 920 * ( 109 - 23 )  
Q = 2088768 Дж

Удачі :D

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: tt9845872
Предмет: География, автор: aminakaskataeva0