Предмет: Английский язык, автор: MrAnonimusSpidraner

поставите артикль пж​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: kryvoyabama
0

Відповідь:

1 an                CARD 2         11 A        

2 an                1 An

3 an                2 An

4an                 3An

5a                   4A

6a                   5 An

7a                   6An

8an                 7A

9an                 8A

10a                  9An

Пояснення:

На

Похожие вопросы
Предмет: Психология, автор: Аноним
2. Розвяжіть задачу:
1. Уявіть, що до Вас звертається допитлива особа: «Я читав, що процес сприймання людини людиною залежить від багатьох чинників. Наприклад, той, хто сприймає, часто приписує об'єктові свого сприймання неістотні, а то й непритаманні йому риси. Так, сприятливе враження від зовнішності людини призводить до позитивних оцінок її особистості, несприятливе - до негативних. Думаю, все це має пряме відношення і до сприймання педагогами дітей. Я впевнений, що педагоги не можуть правильно оцінити вихованців і тому часто не розуміють їх. Чи правий я?»
Що би Ви відповіли цій допитливій особі? Про який аспект педагогічного спілкування в даному випадку йде мова? Який відомий ефект спрацьовує і чи можна подолати окремі його негативні наслідки ?
(М'ясоїд П.А. Задачі з курсу загальної психології: Навч. посіб. - К.: Вища школа, 2000. - С. 80-81.)
2. У мами одного хлопчика – Олега, конфлікт із вихователькою. Причина конфлікту полягає у тому, що дитина так і не навчилася снідати у дитячому садку. Мама звернулася до психолога із приводу того, що хлопчик взагалі не хоче іти туди. Вона стверджує, що Олег боїться виховательки й навіть увесь тремтить при її вигляді. Останнім часом він став дуже образливим, ледь що - і плаче, постійно гризе пальці, а також, зі слів мами, скаржиться на виховательку.
У якій системі чи системах відбувається цей педагогічний конфлікт? Розгляньте декілька можливих реальних причин його виникнення та екскалації. Що би Ви порадили у цій ситуації виховательці - за умови, що насправді вона поводиться із дитиною адекватно, а хлопчик просто фантазує, наслідуючи безпідставні звинувачення авторитетної для нього мами?
(Алексеева Е.Е. Психологические проблемы детей дошкольного возраста. Как помочь ребенку? Учебно-методическое пособие. - 2-е изд. – СПб: Речь, 2008. – С. 175.)
Предмет: Математика, автор: aretemoiseev007
Предмет: Математика, автор: Аноним