Предмет: Химия, автор: Аноним

Визначте маси солі та води, що утворяться при взаємодії 4 моль літій оксиду з сульфатною кислотою

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(LiSO4) = 4 моль

Знайти: m(LiSO4)-?  m(H2O) - ?

LiO + H2SO4 → LiSO4 + H2O

Mr(LiSO4) = 7 + 32 + 16 * 4 = 101 г/моль

Mr(H2O) = 1 * 2 + 16 = 18 г/моль

m(LiSO4) = n(LiSO4) * Mr(LiSO4) = 4 * 101 = 404 г

m(H2O) = n(LiSO4) * Mr(H2O) = 4 * 18 = 71 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ponponponpon13
Предмет: Оʻzbek tili, автор: jenek2008
Предмет: История, автор: nastakobiluh