Предмет: Химия,
автор: vikabandurova
обчисліть об*эм кисню кисню , необхидного для повного згоряння етану об*эмом 5.6 л за норальних умов
Ответы
Автор ответа:
0
4 молекули етану + 7 молекул кисню = 4 молекули вуглекислого газу+6 молекул води
ню(метану)=5.622.4=0.25 моль
ню(кисню)=0.254*7=0.43 моль
об*єм кисню=0.43*22.4=9.8 л
ню(метану)=5.622.4=0.25 моль
ню(кисню)=0.254*7=0.43 моль
об*єм кисню=0.43*22.4=9.8 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kuznecovasofa788
Предмет: Русский язык,
автор: ansimonyan16
Предмет: Математика,
автор: troansofia60
Предмет: Литература,
автор: vilenkin
Предмет: Литература,
автор: Swag345