Предмет: Физика, автор: Аноним

Тіло першу частину шляху витратило 20 с та їхало зі швидкістю 25 м/с, на другу частину шляху довжиною 3 км, витратило 180 с, а третю частину шляху довжиною 1 км, проїхало зі швидкістю 72 км/год. Визначте середню шляхову швидкість руху тіла.

Ответы

Автор ответа: jamolovasabina10
2

Ответ:

3 км : 180 км. рік=0,016 рік

25+0,016+72=97,016 : 3=32.2

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: aboba3434f
Предмет: Английский язык, автор: bakytovakasietka
Предмет: Математика, автор: ksusaborisuk315