Предмет: Физика,
автор: Lerka4215
прямий провідник довжиною 50 см розміщений у магнітному полі з індукцією 0,5 Тл перпендикулярно до його силових ліній. Визначте силу струму у провіднику, якщо магнітне поле діє на нього з силою 30 млH
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
L = 0.5 м
B = 0,5 Тл
Fa = 30 млH = 3*10^-2 Н
α = 90 градусов
I = ?
Fa = B*I*L*sin(α)
sin(α) = sin(90) = 1
I = Fa / (B*L) = 3*10^-2 / (0.5*0.5) = 0.12 Ампер = 120 мА
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: hjfksi
Предмет: История,
автор: zkg6b
Предмет: Математика,
автор: pavlicenkoarsen2
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: svevosasin