Предмет: Физика,
автор: wellwhynot228
дам 69 баллов сверху. Сила струму в провіднику довжиною L і масою m дорівнює I. Якщо помістити провідник у магнітне поле напруженістю B, сила тяжіння буде зрівноважена силою Ампера. Знайдіть силу струму у провіднику, якщо L = 12 см, m = 1,9 г, а B = 7,4 мТл. Побудуйте рисунок до задачі, укажіть на ньому напрямок сили струму та напрямок вектора індукції магнітного поля, які не суперечать умовам задачі.
Ответы
Автор ответа:
5
Відповідь: 21.4 А
Пояснення:
Приложения:

wellwhynot228:
спасибо большое !!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: liza4539
Предмет: История,
автор: Ai04ka
Предмет: ОБЖ,
автор: angelinapotrashkova
Предмет: Математика,
автор: Polina200075
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним