Предмет: Физика, автор: kyleshova027

Визначте модуль сили Ампера, що діє на провідник зі струмом завдовжки 40 см у магнітному полі з індукцією 0,5 Тл, якщо кут між вектором магнітної індукції й напрямком струму становить 30°. Сила струму в провіднику дорівнює 0,25 А.



Помогите пожалуйста срочно ​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 0,025Н

Объяснение:

Дано:

l=40см=0,4м

В=0,5Тл

I=0,25А

α=30°

------------

F-?

F=I*B*l*sinα=0,25*0,5*0,4*0,5=0,025Н

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: pahtusovdmitrij28