Предмет: Физика, автор: artempucenko3

Велосипедист виконує подорож на велосипеді з радіусом коліс 40 см. Колеса обертаються зі швидкістю 100 обертів на хвилину. Обчислити лінійну швидкість руху велосипеда.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 4,2м/с

Объяснение:

Дано:

R=40см=0,4м

n=100об/мин

---------------

V-?

V=ω*R=πn/30*R=3,14*100*0,4/30=4,2м/с

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Eirenne