Предмет: Физика,
автор: gnativandrij41
Чому дорівнює індукція магнітного поля, якщо на провідник, який розташований перпендикулярно
до ліній індукції магнітного поля, довжиною 1 см, по якому проходить струм 1 А діє сила Ампера 1
H?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
В = 10 Тл
Объяснение:
Дано:
l = 1 см = 0,01 м
I = 1A
F = 1Н
α = 90°
Найти:
B - ?
Решение:
F = I * B * l * sinα, где
F - сила Ампера (Н)
I - сила тока в проводнике (А)
В - индукция магнитного поля (Тл)
l - длина проводника (м)
α - угол между векторами магнитной индукции и тока.
Выразим отсюда В:
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: athevasya
Предмет: Математика,
автор: arhipvolosin227
Предмет: Литература,
автор: marinkaabramchuk11
Предмет: Алгебра,
автор: ergasbaevadilnora
Предмет: Математика,
автор: kioshikwqe