Предмет: Физика, автор: storny245

Визначте густину сплаву, що складається із 3 кг олова (ρ1=7300 кг/м3) і одного кілограма свинцю (ρ2=11300 кг/м3). Вважайте, що об'єм сплаву рівний сумі об'ємів його складників

Ответы

Автор ответа: ddenysyev
2

Ответ:

(3×7300+11300)=8300 кг/м³!!!!

Похожие вопросы
Предмет: Французский язык, автор: rostulan