Предмет: Физика,
автор: top4ik366
Яку швидкість може надати електрону, який знаходився в стані спокою, різниця потенціалів 1000 В?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Энергия электрона равна Е= 1кЭВ = 1,6*10^(-16)Дж
Скорость частицы равна
v = корень (2*Е/m) = корень (3,2*10^(-16)/9,1*10^(-31)) = 1,9*10^7 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: budzykyana
Предмет: Математика,
автор: drop7777
Предмет: Другие предметы,
автор: matwijpetrik05
Предмет: Математика,
автор: magyumova2009
Предмет: Химия,
автор: Amali070707