Предмет: Українська мова, автор: dimqqwxx

Знайдіть помилки, поясніть їхню суть. Запишіть відредагований текст.

Любити шанувати й оберігати рідну природу вчить й класична література. Виликий філософ і поет Григорій Сковорода наголошував, що природа є зразком доцілісності. Як приклад він наводив бджолу, називаючи її «гербом працовитості». А згадаємо нашого геніального Т. Г. Шевченко. Перебуваючи далеко від рідної землі, великий кобзар змальював безсмертні образи, що перейшли у символіку, — тополю, — калину, хрещатий барвінок. Гімн природі створила в Лісовій пісні Леся Українка.

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:

Любити, шанувати й оберігати рідну природу вчить й класична література. Виликий філософ і поет, Григорій Сковорода, (треба виділити з обох боків комою, бо це уточнювальне слово) наголошував, що природа є зразком доцілісності. Як приклад він наводив бджолу, називаючи її «гербом працьовитості». А згадаємо нашого геніального Т. Г. Шевченко. Перебуваючи далеко від рідної землі, великий кобзар змалював безсмертні образи, що перейшли у символіку — ( тільки одне тире, бо перед ним уточнювальне слово, а далі перелік) тополю, калину, хрещатий барвінок. Гімн природі створила в Лісовій пісні Леся Українка.


dimqqwxx: спасибо)
run133: Любити, шанувати й оберігати рідну природу вчить нас наша література. Великий філософ і поет Григорій Сковорода наголошував, що природа є зразком доцільності.

Як приклад він наводив Бджолу, називаючи її “гербом працьовитості”. А згадаймо нашого геніального митця Т. Г. Шевченка. Перебуваючи далеко від рідної землі, великий Кобзар змалював безсмертні образи, що перейшли у символіку, – тополю, калину, хрещатий барвінок. Гімн природі створила в “Лісовій пісні” Леся Українка.
Похожие вопросы