Предмет: История, автор: kvika250

ми зминами. 4. З яких міжнародних документів наведено уривки? Визначте, коли, де та за яких обставин з'явився аналізований документ. Визначте, які результати зумовило або могло зумовити впровадження цього документа. Сформулюйте наслідки реаліза- ції закладених у ньому ідей для історичного процесу. «Закарпатська Україна (що носить, згідно з Чехословацькою Конституцією, назву Підкар- патська Русь), яка на підставі договору від 10 вересня 1919 р., укладеного в Сен-Жермені ан Ле, увійшла як автономна одиниця в межі Чехословацької Республіки, возз'єднується в згоді з бажанням, виявленим населенням Закарпатської України, і на підставі дружньої угоди обох Високих Договірних Сторін, зі своєю споконвічною батьківщиною - Україною і включається до складу Української Радянської Соціалістичної Республіки». «Від імені Уряду Української Радянської Соціалістичної Республіки ми маємо честь подати таку заяву Конференції Об'єднаних Націй у Сан-Франциско, скликаній із метою створення Міжнародної Організації в справі підтримання миру і безпеки: УРСР була об'єктом числен- них іноземних вторгнень... тому перебуває в числі держав, які найбільш заінтересовані в охоронi своєї безпеки від нападів агресорів. Уряд УРСР впевнений в тому, що Україна буде спроможна внести великий вклад у справу зміцнення миру і підтримання загальної без- пеки».​ срочно!!!!!

Ответы

Автор ответа: kasparovilya2006
2

Ответ:

Объяснение:

1)ДОГОВІР МІЖ СРСР І ЧЕХОСЛОВАЦЬКОЮ РЕСПУБЛІКОЮ ПРО ЗАКАРПАТСЬКУ УКРАЇНУ 1945. Підписаний 29 черв. 1945 в Москві заст. голови РНК СРСР, наркомом закордонних справ В.Молотовим і (за дорученням президента Чехословаччини) головою уряду Чехословаччини З.Фірлінгером та статс-секретарем МЗС Чехословаччини В.Клементісом. При підписанні були присутні: з чехословац. сторони – міністри уряду Л.Свобода, З.Неєдли, Г.Ріпка і Л.Прохазка, з рад. – Й.Сталін, заступник наркома закордонних справ А.Вишинський, посол СРСР у Чехословаччині В.Зорін, представник уряду УРСР П.Рудницький. Договір означав завершення возз'єднання укр. земель в єдиній Укр. д-ві і, незважаючи на певні негативні моменти й прорахунки в процесі його укладання, став закономірним, історично справедливим актом. Його було ратифіковано 22 листоп. 1945 Тимчасовими нац. зборами Чехословаччини, 27 листоп. 1945 – Президією ВР СРСР. 22 січ. 1946 Указом Президії ВР СРСР була утворена Закарпатська область у складі УРСР.
2)ДОГОВІР МІЖ СРСР І ЧЕХОСЛОВАЦЬКОЮ РЕСПУБЛІКОЮ ПРО ЗАКАРПАТСЬКУ УКРАЇНУ 1945. Підписаний 29 черв. 1945 в Москві заст. голови РНК СРСР, наркомом закордонних справ В.Молотовим і (за дорученням президента Чехословаччини) головою уряду Чехословаччини З.Фірлінгером та статс-секретарем МЗС Чехословаччини В.Клементісом. На підставі вищезазначених міркувань Уряд Української PCP, керований бажанням сприяти встановленню гарантії миру і безпеки після війни як для власного народу, так і для інших народів, вирішив звернутися до Конференції Об’єднаних Націй із заявою, повідомляючи про своє бажання приєднатися до загальної організації Безпеки як одна з держав-засновниць, а також узяти участь у Конференції Об’єднаних Націй у Сан-Франциско.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: gajbnazarakdidar