Предмет: Физика, автор: mariatyrsa33

Визначте силу Ампера, що діє на провідник завдовжки 30 см з боку магнітного поля. Індукцiя магнітного поля дорівнює 0,25 Тл; сила струму в провіднику - 2 А; кут між провідниками і лiнiями магнітного поля - 45°​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
4

Ответ: 0,11Н

Объяснение:

Дано:

l=30см=0,3м

В=0,25Тл

I=2A

α=45°

----------

F-?

F=I*B*L*sinα=2*0,25*0,3*0,71=0,11Н

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: Anastasiagricaj36