Предмет: Химия,
автор: viktoriacatscoto1
Укажіть масу розчину (г), який одержали внаслідок розчинення 60 г калій нітрату
KNO, у воді НО об'ємом220 мл
АБВГ
A 230
Б 270
г 300
B 280
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
Плотность воды равна 1г/мл
m(H2O)=V•p=220×1=220г
m(poзчину) = m(KNO3)+m(H2O)=60+220=280г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kotanovdenis7
Предмет: Физика,
автор: mashavolk095
Предмет: Английский язык,
автор: victor2107
Предмет: Русский язык,
автор: tilektesovaajnur8