Предмет: Химия,
автор: ttemdars
Розрахуйте масові частки елементівв оксидах СО2 та СО, щоб зясувати, який багатший Оксигеном
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Мr(CO2)=12+2•16=44
w(O)=n•Ar(O)•100%÷Mr(CO2)= 2•16•100%÷44= 27.27%
w(C)=n•Ar(C)•100%÷Mr(CO2)= 12•100%÷44= 72.73%
Мr(CO)=12+16=28
w(C)=n•Ar(C)•100%÷Mr(CO)= 12•100%÷28= 42.86%
w(O)=n•Ar(O)•100%÷Mr(CO)= 1•16•100%÷28= 57.14%
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: MotyaGryz
Предмет: Английский язык,
автор: 2030polukhinanatolii
Предмет: Английский язык,
автор: mslobodenko1063
Предмет: Физика,
автор: kanatnikovanasta2401
Предмет: Математика,
автор: igorvokin