Предмет: Физика,
автор: Lisaauwu
Укажіть об’єм (см3), який займає лід масою 18,4 г.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
20,45см³
Объяснение:
Дано:
m = 18,4 г
ρ = 0,9 г/см³
Знайти:
V
V = m/ρ = 18,4г / 0,9 г/см³ = 20,45см³
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: octtummatvej
Предмет: Физика,
автор: dashamixxailova
Предмет: Математика,
автор: rostislavbogdan02
Предмет: Физика,
автор: olgakuranova1985
Предмет: Математика,
автор: zhandoszhunisov