Предмет: Химия,
автор: adeline24dedinsult
Розрахуйте молярну масу кристалогідрату мідного купоросу CuSO4 і залізного купоросу FeSo4 × 7H20
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Mr(CuSO4 * 7H20) = Mr(CuSO4) + Mr(7H2O) =
= (64 + 32 + 16 * 4) + ( 7 * 1 * 2 + 7 * 16 ) = 144 + 126 = 270 г/моль
Mr(FeSO4 * 7H20 ) = Mr(FeSO4) + Mr(7H2O) =
= (56 + 32 + 16 * 4) + (14 * 1 + 7 * 16) = 152 + 126 = 278 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kristinka778513
Предмет: Українська мова,
автор: milalininskaa
Предмет: Математика,
автор: domasenkoksenia
Предмет: Физика,
автор: var30