Предмет: Литература, автор: docenkon104

"Фонвизин и классицизм" записать тезисы

Ответы

Автор ответа: kolomietstaisia
1
Клaccицизм – этo xyдoжecтвeннoe нaпpaвлeниe, cлoжившeecя в eвpoпeйcкoй литepaтype 17 вeкa, в ocнoвe кoтopoгo – пpизнaниe aнтичнoгo иcкyccтвa выcшим oбpaзцoм, идeaлoм, a пpoизвeдeний aнтичнocти – xyдoжecтвeннoй нopмoй
Творчество Фонвизина, в том числе знаменитая комедия «Недоросль», теснейшим образом связаны с особым направлением в литературе и в искусстве (живописи, архитектуре), зародившимся в ряде европейских стран в пору подъема абсолютизма (личной власти монархов, олицетворявших единство, целостность, суверенитет (независимость) государств) в начале XVII века и получившим название классицизма (от лат. classcus — образцовый). Влияние классицизма на художественную жизнь Европы XVII — XVIII вв. было широким, долговременным и в целом плодотворным.

В литературе классицизм наиболее полно проявился в лирике и в драматургии.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: kosmomishka2007
Визначти вид кожного речення ось які види треба визначити:із сурядним і підрядним зв'язоком, із сполучниковим і безсполучниковим зв'яком(із сурядним і безсполучниковим, із сурядним підрядним і безсполучниковим, з підрядним і безсполучниковим). 1.Я цілую щодня твоє небо зоряне, на твоєму плечі спить Мала Ведмедиця, і, коли твоє серце десь в Австралії сердиться, в Україні у хмари злітаються ворони. [...], [...], і, (коли...), [...].

2. Мужні учені, бородаті, архіви кинулись трусить: чиїм ім’ям цей град назвати, щоб вознести на цілий світ. [...]: [...], (щоб...).

3. Юлькові приємно: він говорив про речі, яких Лілі навіть не знала, і почував себе першовідкривачем, учителем. [...]: [..., (яких...), і ...].

4. Ні, не було навіть страху: він звітрився разом з надією, бо коли в чоловіка вже й надія пощезла, то який може бути страх. [...]: [...], (бо...), то [який...].

5. Весняне сонце ще не було пекуче, воно лише приємно пригрівало живим теплом, і степ дихав вільготно. [...], [...], і [...].

6. Грає листя на веснянім сонці, а в душі — печаль, як небеса: він росте й співає яворонці, і згорає від сльози роса. [...], [...]: [...], і [...].