Предмет: Химия, автор: nilli86

Обчисліть масу сульфатної кислоти H2SO4 кількістю 2 моль

Ответы

Автор ответа: tayayok47
1

Даноn(H2SO4) = 2 моль

М(H2SO4) = 98г/моль

Знайти m(H2SO4)m(H2SO4) = n * M = 2 * 98 =196 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sofiamarkina89
Предмет: Информатика, автор: Evelina300606