Предмет: Физика, автор: sitcenkoula11

тіло починає рухатись з швидкістю 10 м\с і рухається по прямій лінії з прискореням 2 м\с 2 який шлях пройде тіло за 5 с ​

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Відповідь: 75 метрів

Пояснення:

S=V_{0} t + \frac{at^{2} }{2} = 10*5 + (2*25)/2 = 50+25 = 75 (m)

Похожие вопросы