Предмет: Физкультура и спорт, автор: sabina040709

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

ЗАВДАННЯ: Питання для самоконтролю
1. Що ви знаєте про цілющий вплив води на
людину?
2. Які є способи загартування водою?
3. Які ви знаєте види водних процедур залежно від температури води ?
4. Назвіть правила загартування водою під час обтирання тіла, обливання його водою,
прийняття душу, купання.
5. Що ви знаєте про «місцеве» загартування?

Ответы

Автор ответа: oksanavolkova600
1

Ответ:

1.Кожна жива клітинка організму людини містить цілющий водний розчин різних живильних речовин. Вода бере активну участь в хімічних реакціях, що проходять в нашому тілі, доставляє живильні речовини в кожну клітку, виводить токсини, шлаки і надлишки солей, сприяє пониженню кров'яного тиску.

2.Обтирання водою Якщо ви вперше вирішили спробувати загартовування, можна почати з найпростішого – обтирання холодною водою.

Обливання холодною водою

Контрастний душ

Зимові купання (моржування)

3.Гарячі ванни (40 °С і більше).

Теплі ванни (38–39 °С).

Індиферентні ванни (35–37 °С).

Прохолодні ванни (20–34 °С).

Холодні ванни (до 20 °С).

4.Загартовування водою

Обтираються губкою або мокрим рушником, починаючи з рук, шиї, тулуба. Привчивши організм до низьких температур, можна через 7—8 днів перейти до обливання водою або душу. Спочатку температура води для цього не має бути нижчою від + 25 С, але знижувати її нижче + ігг не рекомендується.

5.Найпростішим і найдоступнішим видом загартовування є повітряні ванни (або перебування на відкритому повітрі). Починати краще з теплих повітряних ванн, поєднуючи їх з рухливими іграми або фізичними вправами, поступово збільшуючи тривалість і зменшуючи температуру повітря. Ефективність повітряних ванн збільшується, якщо після них проводити водне обтирання або обмивання. Починаючи загартовування, слід дотримуватися таких правил: безперервність і систематичність загартування; врахування індивідуальних особливостей кожної дитини (статі, віку, стану здоров'я, рівня загартованості тощо); поступовість проведення процедур (особливо це стосується тих, у кого слабке здоров'я); постійний контроль з боку лікаря (з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини).

Объяснение:

Надеюсь помогла)


sabina040709: Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: soska72
Предмет: Химия, автор: battb195184