Предмет: Физика,
автор: tagaevavitalina9
Літак летить рівномірно зі швидкістю 550 м/с. Який шлях подолає літак за 1,5 години? Помоги быстрее дам 20 балов !!!!! дайте за 5-10 минут пожалуйста!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1350км
Объяснение:
250м/с=900км/год
900*1.5=1350
або за 1 год - 900
за 30 хв (топто за 0.5 якы залишились з 1.5)- 450
тому що за 1 хв - 15 км
900+450=1350
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: omsstorm4
Предмет: Геометрия,
автор: vdovichenko6
Предмет: Математика,
автор: ivashubina012010
Предмет: Русский язык,
автор: kazminaalina15
Предмет: Литература,
автор: Villiova