Предмет: Химия,
автор: yurievandrej2018
1. Розрахувати молекулярну масу та масові частки елементів у сполуці яка складається з 3 атома Гідрогену, 1 атом Фосфору та 4 атома Оксигену.
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Объяснение:
Mr(Н3РО4 ) = Ar(H) * 3 + Ar(P) + Ar(O) * 4 = 1 * 3 + 31 + 16 * 4 = 98г/моль
w(H) = n * Ar(Н) / Mr(Н3РО4) * 100% = 1 * 3/98 * 100% = 3,1%
w(Р) = n * Ar(Р) / Mr(Н3РО4) * 100% = 31/98 * 100% = 31,6%
w(O) = n * Ar(O) / Mr(Н3РО4) * 100% = 4 * 16/98 * 100% = 65,3%
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: selihovdmitrij4
Предмет: Химия,
автор: yaroslavpervii2009
Предмет: Английский язык,
автор: belovoshvladyslav
Предмет: Русский язык,
автор: ksyusha2б
Предмет: Химия,
автор: danilnescor