Предмет: История, автор: Li3a111

коротенько відповісти, дам 95 балів

події 1917р
1. У чому полягав вплив подій у Петрограді на розгортання революції в Укра-
ïнi? 2. Охарактеризуйте особливості утворення складу та програми УкраїнськОЇ
Центральної Ради. Яка подія була визнана засновниками УЦР датою її ство-
рення? 3. Якими є передумови, причини, рушійні сили Української революції?
4. Які факти свідчать про активізацію діяльності українських політичних партій
у роки революції? 5. Наведіть факти, що підтверджують підтримку народними
масами боротьби за державні права України, розпочатої українськими політи-
ками.

Ответы

Автор ответа: katerinakostenko8
7

Ответ:

1.Події у Петрограді дали поштовх до революційного повстання в Україні. УЦР сподівалося, що їм вдастся поладнати з Тимчасовим Урядом та отримати автономію. Але ТУ відмовися, був виданий 2 Універсал, згідно якому Україна відмовлялася від автономії. У історії це називають "крок назад

2.Украї́нська Центра́льна Ра́да (УЦР), також Центральна Рада — спочатку український представницький орган політичних, громадських, культурних та професійних організацій; згодом, після Всеукраїнського національного конгресу — революційний парламент України, який керував українським національним рухом. Період дії: 4 (17) березня 1917 — 29 квітня 1918.

3.Головною рушійною силою революції виступило селянство, частка котрого у різних регіонах України становила 80-90 % населення. Від позиції селян залежала доля будь-якої влади. У суспільних процесах зросла роль робітників, чисельність яких збільшилася в результаті індустріальної модернізації.

4.Революці́йна украї́нська па́ртія (РУП) — перша активна політична партія в центрально-східній Україні, заснована 11 лютого 1900 в Харкові діячами студентських громад: Д. Антоновичем, М. Русовим, Л. Мацієвичем, Б. Камінським, П. Андрієвським, Ю. Коллардом, О. Коваленком, Д. Познанським й ін. як підпільна революційна партія. Постання РУП було завершенням попередніх спроб створення політичних організацій таких, як Братство тарасівців, соціал-демократичний гурток І. Стешенка й Лесі Українки, Українська Національна Партія, які поривали з тогочасним українським аполітичним культурництвом й українофільством та започатковували політичну діяльність.

5‍♀️

Похожие вопросы