Предмет: Физика,
автор: virich21v
1С) Визначте роботу яку виконують під час переміщення тіла на 120см, прикладаючи зусилля 40Н.??
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
C = 120см = 1.2 м
F = 40Н
A = ?
A = F*S = 40*1.2 = 48 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: tkachenkoivan4321
Предмет: Химия,
автор: bytovi4polina
Предмет: Українська мова,
автор: truuuui
Предмет: Русский язык,
автор: usif160719