Предмет: Физика,
автор: ekuznecova2107
для електричного кола відомо: E1=220В, E2=120В, E3=60В, R1=30 ом, R2=8 ом, R3=20 ом. розрахуйте струм в колі, перевірити баланс потужностей
Ответы
Автор ответа:
1
Шіецелв /525& нагевок днале457470
ekuznecova2107:
Я нічого не зрозуміла, можеш будь ласка написати більш ясніше? Дуже дякую ❤️
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: elena9837
Предмет: Английский язык,
автор: xazrarasulova
Предмет: Литература,
автор: seregekeklol
Предмет: Русский язык,
автор: mavrina990
Предмет: Английский язык,
автор: Karina235