Предмет: Химия, автор: illabo228200


Обчислити маси вихідних речовин, необхідних для добування 8,55 г
калій хлориду за реакцією нейтралізації.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(KCl) = 8,55 г

Знайти:

m(KOH)-?

m(HCl)-?

KOH + HCl  → H2O  + KCl

Mr(KCl) = 39 + 35 = 74 г/моль

n(KCl) = m(KCl)/Mr(KCl) = 8,55/74   = 0,12 моль

Mr(KOH) = 39 + 16 + 1 = 56 г/моль

Mr(HCl) = 1 + 35 = 36 г/моль

n(KOH) = n(HCl) = n(KCl) = 0,12 моль

m = n * Mr

m(КOH) = 0,12 моль * 56 г/моль = 6,72 г

m(HCl) = 0,12 моль * 36 г/моль = 4,32 г

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: khamitovamilana75
Предмет: Русский язык, автор: vladimirnikolaenko89
Предмет: Математика, автор: kruglovasofa2