Предмет: Физика,
автор: galamatzlata
Куля рухається зі швидкістю 600 м/с, а потяг - зі швидкістю 72 км/год. Визначте, у скільки разів швидкість руху кулі більша за швидкість руху потяга.
Ответы
Автор ответа:
4
Відповідь:
у 30 разів
Пояснення:
Переведемо швидкість потяга у м/с.: 1 км-1000м, 1год - 3600 с
v=72*1000/3600=20м/c
складемо відношення
600:20=30
у 30 разів швидкість кулі більша
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Katyasolodko1982
Предмет: Математика,
автор: halinislam295
Предмет: Математика,
автор: greenalecsey
Предмет: Математика,
автор: Igor1344466544