Предмет: Физика,
автор: poplavskijdima019
Яка ЕРС виникає в соленоїді індуктивністю 0,4 Гн при рівномірному зменшенні в ньому сили струму від 6 А до 3 А за 0,3 с?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
E=L*I/t=0,5Гн*(6-3)А/0,3с=4В
vahilovdmi:
Помогите пожалуйста!!
Автор ответа:
2
Ответ:
E= L × l/t
E=4B
Объяснение:
E=0,5Гн × (6-3)А/0,3с=4B
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ovcarenkoarina93
Предмет: История,
автор: valerriyaaa
Предмет: Алгебра,
автор: Bondichka
Предмет: История,
автор: ivanchas2004
Предмет: Математика,
автор: Alexey9307